09155154977
منو
خروج
hedayat-logo

عناوین خبرها

تولید ماشین آلات صنعتی صنعت ماشین آلات ژاپن ثبات سیگنال مایکروویو خطوط فرآوری مواد غذایی مبدل حرارتی صنعتی توسعه هوش مصنوعی حافظه پیشرفته از مواد پیشرفته تأثیر طبیعت بر طراحی ترانزیستورهای نوری کامپیوتر کوانتومی خودرو های سریع در جهان خواندن ذهن توسط کامپیوتر نوع جدیدی از نور بزرگتر شدن زمین زندگی در مریخ انجام محاسبات توسط امواج مغناطیسی لوازم جانبی عکاسی جایگزینی عینک ها با گوشی های هوشمند روش جدید برای اندازه گیری گرانش ابررسانایی توریم حذف نویز پس زمینه در گپ های ویدیویی بهترین ویژگی های پنهان آیفون و آیپد تولید پلیمرهای قابل تجزیه شبکه بی سیم 5G ساخت برگ مصنوعی تولید کننده کربن خنثی هوش مصنوعی و آینده انسانها کشف ماده جدید جذب کننده دی اکسید کربن ساخت مغز سیلیکون فناوری نوین کشاورزی جایگزین مناسب برای تهویه هوا کار در عصر هوش مصنوعی سیستم ذخیره سازی و بازیابی خودکار استفاده از اتوماسیون انبار انقلاب صنعتی 4 آغاز فروش Galaxy Fold نگهداری صحیح ماشین آلات صنعتی نمایشگر micro led سونی بهترین سیستم امنیتی خانگی طراحی کرم رباتیک برای کنترل سکته‌های مغزی

حذف نویز پس زمینه در گپ های ویدیویی

حذف نویز پس زمینه در گپ های ویدیویی توسط مایکروسا


حذف نویز پس زمینه در گپ های ویدیویی

حذف نویز پس زمینه در گپ های ویدیویی توسط مایکروسافت : این غول نرم افزاری می گوید که این فناوری جدید را برای مشتریان شرکت های خود ایجاد کرده است ، اما ممکن است روزی به اسکایپ و تلفن شما نیز ختم شود.
مایکروسافت از فناوری هوش مصنوعی برای آموزش رایانه استفاده می کند تا به صورت خودکار زیرنویس ها را برای گفتگوهای صوتی و جلسات ایجاد کند ، برنامه هایی را آموزش دهد که فقط با گوش دادن به صحبت شما ، به صورت دز ایجاد کند و آنچه را که مردم به زبان های مختلف می گویند را در زمان واقعی ترجمه کنید.

این غول نرم افزاری گفت که دوشنبه ، روشهای جدیدی برای از بین بردن صداهای آزار دهنده محیطی وجود دارد که اغلب وقتی مردم فیلم می گیرند یا با یکدیگر از گوشه خیابان ، محل کار یا کافی شاپ تماس می گیرند ، شنیده می شود.
این فناوری جدید ، که در سرویس ویدیویی مایکروسافت جریان ساخته شده است ، قول می دهد "به راحتی با یک کلیک سبب حذف نویز پس زمینه در گپ های ویدیویی و سر و صدای پس زمینه را خاموش کند".

حذف نویز در گپ های ویدیویی

کریستینا توروک ، مدیر بازاریابی در مایکروسافت در این باره ، گفت: "این بسیار پریشان است." وی گفت که این شرکت فناوری جدید خود را در سالن های کنفرانس شلوغ و اماکن ساخت و ساز از جمله سایر مناطق آزمایش کرده است.
وی با مقایسه این فناوری با فناوری تاری مبهم پس زمینه مایکروسافت که برای مشتریان شرکت ها و افراد روزمره از طریق اسکایپ در دسترس است ، گفت: "ما سعی می کنیم همچنان به روشهایی نگاه کنیم که بتوانیم هوش را به ویدیو وارد کنیم و استفاده از آن برای افراد راحت تر شود ."

مایکروسافت از بحث درباره برنامه های آینده برای این فناوری خودداری کرد ، اما به راحتی می توان به کاربردهای دیگر برای حذف نویز در گپ های ویدیویی موثر فکر کرد. در حال حاضر مردم صدها دلار برای هدفون خاموش کننده سر و صدا پرداخت می کنند که بیشترین مشخصات آنها 249 دلار AirPods Pro اپل است که ماه گذشته اعلام شد.
این اطلاعیه به عنوان بخشی از کنفرانس شرکت Ignite شرکت مایکروسافت با محوریت مشتری در فلوریدا این هفته انجام شد.

این شرکت همچنین از این رویداد برای نشان دادن نسخه جدید برنامه Office خود برای تلفن ها و تبلت ها ، فناوری جدید با الهام از شبکه های اجتماعی برای مشتریان شرکت ها و فناوری جدید نمونه اولیه برای ذخیره داده ها روی شیشه استفاده کرد .

بر چسب ها :

از بین بردن صداهای آزار دهنده

-

حذف نویز

-
هوش مصنوعی
hint-underما و همکارانمان با هم‌آفرینیِ یک مجموعه‌ اقتصادی پویا در زمینه‌ ی تولید انواع تجهیزات صنعتی علاوه بر کسب جایگاه مناسب به عنوان تولیدکننده دستگاه های صنعتی برتر در ایران ، به حوزه‌ی صادرات نیز ورود کرده‌ایم که از آن جمله می‌توان به صادرات به بیش از 30 کشور آسیایی ، اروپایی و آفریقایی اشاره کرد. هدایت را با اتکاء به دانش و تلاش‌های جوانان ایرانی شکل دادیم و با بهره‌ مندی از روحیه‌ی کارآفرینی و با هدف پیشرفت صنعت ماشین سازی در کشور ، این کسب‌وکار را گسترش دادیم و بر پایه استراتژی توسعه در تلاشیم هر ساله بر تعداد و کیفیت دستگاههای تولیدی افزوده شود.