09155154977
منو
خروج
hedayat-logo

عناوین خبرها

تولید ماشین آلات صنعتی صنعت ماشین آلات ژاپن ثبات سیگنال مایکروویو خطوط فرآوری مواد غذایی مبدل حرارتی صنعتی توسعه هوش مصنوعی حافظه پیشرفته از مواد پیشرفته تأثیر طبیعت بر طراحی ترانزیستورهای نوری کامپیوتر کوانتومی خودرو های سریع در جهان خواندن ذهن توسط کامپیوتر نوع جدیدی از نور بزرگتر شدن زمین زندگی در مریخ انجام محاسبات توسط امواج مغناطیسی لوازم جانبی عکاسی جایگزینی عینک ها با گوشی های هوشمند روش جدید برای اندازه گیری گرانش ابررسانایی توریم حذف نویز پس زمینه در گپ های ویدیویی بهترین ویژگی های پنهان آیفون و آیپد تولید پلیمرهای قابل تجزیه شبکه بی سیم 5G ساخت برگ مصنوعی تولید کننده کربن خنثی هوش مصنوعی و آینده انسانها کشف ماده جدید جذب کننده دی اکسید کربن ساخت مغز سیلیکون فناوری نوین کشاورزی جایگزین مناسب برای تهویه هوا کار در عصر هوش مصنوعی سیستم ذخیره سازی و بازیابی خودکار استفاده از اتوماسیون انبار انقلاب صنعتی 4 آغاز فروش Galaxy Fold نگهداری صحیح ماشین آلات صنعتی نمایشگر micro led سونی بهترین سیستم امنیتی خانگی طراحی کرم رباتیک برای کنترل سکته‌های مغزی

انقلاب صنعتی 4

کارخانه هوشمند


انقلاب صنعتی 4

با ورود جهان به مرحله جدید صنعتی که صنعت 4 است ، تولید هوشمند و ماشین آلات هوشمند بسیار مهم و حیاتی شده اند.
بنابراین چگونه صنعت تولید ماشین کشورمان می تواند با زمینه های نوظهور نوآوری ترکیب شود؟ چگونه می توان کارخانه هایی که از شیوه های سنتی تولید استفاده می کنند با صنعت 4.0 همراه شوند و خود را وارد عصر جدید تولید کنند؟
در مرحله اول ، باید بپرسیم ، " انقلاب صنعتی 4 " چیست؟ و صنعت ماشین سازی هوشمند چیست؟
به طور خلاصه ، این روش تولید و صنعت است که از IoT ، اینترنت و سیستم های فیزیکی سایبری استفاده می کند. این به معنی ماشین آلات ، زیرساخت ها ، تجهیزات و فناوری است که از طریق شبکه به صورت مستقل به هم متصل می شوند و ارتباط برقرار می کنند. در حال حاضر می توانیم ببینیم که محصولات متصل هوشمند چگونه رقابت را تغییر می دهند.

در عصر کارخانه هوشمند مقادیر زیادی داده ایجاد می شود ، از محاسبات ابری استفاده شده و از محاسبات شناختی نیز استفاده می شود. انسان ها و ماشین ها در زمان واقعی با یکدیگر در میان سیستم عامل ها ارتباط برقرار می کنند. با گسترش و پیشرفت این سیستمها ، شاهد استفاده بیشتر و بیشتر از فناوری هوش مصنوعی در این حوزه خواهیم بود.
به زودی ماشین آلات هوشمند قادر به حل مشکل ، عیب یابی ، برنامه ریزی و تولید با سرعت و کارایی خواهند بود که از انسان فراتر می رود.

صنعت 4

ایران و صنعت 4 :
این برای تولید کنندگان ماشین های هوشمند مستقر در ایران چه معنی دارد؟ ایران یک کشوری میباشد که پتانسیل بالایی در زمینه ساخت و راه اندازی ماشین آلات هوشمند دارد و مطمئناً شاهد تأثیرات این روش جدید خواهیم بود. برای سازندگان مهم است که از این انقلاب نوظهور عقب نمانند .
هرچه کارخانه هوشمند همه گیر تر می شود ، نقشی که انسان ها در تولید بازی می کنند نیز تغییر خواهد کرد ، زیرا کارخانه هوشمند به نیروی انسانی کمتری نیاز دارند. با گذشت زمان ، هوش مصنوعی از هوش انسانی فراتر می رود.
در این فاز جدید صنعتی سازی صنعت 4 چیزی کمتر از یک انقلاب نیست. در حقیقت ، اغلب "انقلاب صنعتی چهارم" خوانده می شود.
بدون شک ماشین آلات هوشمند و تولید هوشمند باعث تغییر ماهیت صنعت برای کل جهان می شوند. توانایی کارگران سنتی برای سازگاری ، ادغام و نوآوری منجر به بقای آنها در این مرحله جدید صنعتی شدن خواهد شد.

بر چسب ها :

ماشین سازی هوشمند

-

ماشین آلات هوشمند

-
صنعت ماشین سازی
hint-underما و همکارانمان با هم‌آفرینیِ یک مجموعه‌ اقتصادی پویا در زمینه‌ ی تولید انواع تجهیزات صنعتی علاوه بر کسب جایگاه مناسب به عنوان تولیدکننده دستگاه های صنعتی برتر در ایران ، به حوزه‌ی صادرات نیز ورود کرده‌ایم که از آن جمله می‌توان به صادرات به بیش از 30 کشور آسیایی ، اروپایی و آفریقایی اشاره کرد. هدایت را با اتکاء به دانش و تلاش‌های جوانان ایرانی شکل دادیم و با بهره‌ مندی از روحیه‌ی کارآفرینی و با هدف پیشرفت صنعت ماشین سازی در کشور ، این کسب‌وکار را گسترش دادیم و بر پایه استراتژی توسعه در تلاشیم هر ساله بر تعداد و کیفیت دستگاههای تولیدی افزوده شود.