09155154977
منو
خروج
hedayat-logo

عناوین خبرها

تولید ماشین آلات صنعتی صنعت ماشین آلات ژاپن ثبات سیگنال مایکروویو خطوط فرآوری مواد غذایی مبدل حرارتی صنعتی توسعه هوش مصنوعی حافظه پیشرفته از مواد پیشرفته تأثیر طبیعت بر طراحی ترانزیستورهای نوری کامپیوتر کوانتومی خودرو های سریع در جهان خواندن ذهن توسط کامپیوتر نوع جدیدی از نور بزرگتر شدن زمین زندگی در مریخ انجام محاسبات توسط امواج مغناطیسی لوازم جانبی عکاسی جایگزینی عینک ها با گوشی های هوشمند روش جدید برای اندازه گیری گرانش ابررسانایی توریم حذف نویز پس زمینه در گپ های ویدیویی بهترین ویژگی های پنهان آیفون و آیپد تولید پلیمرهای قابل تجزیه شبکه بی سیم 5G ساخت برگ مصنوعی تولید کننده کربن خنثی هوش مصنوعی و آینده انسانها کشف ماده جدید جذب کننده دی اکسید کربن ساخت مغز سیلیکون فناوری نوین کشاورزی جایگزین مناسب برای تهویه هوا کار در عصر هوش مصنوعی سیستم ذخیره سازی و بازیابی خودکار استفاده از اتوماسیون انبار انقلاب صنعتی 4 آغاز فروش Galaxy Fold نگهداری صحیح ماشین آلات صنعتی نمایشگر micro led سونی بهترین سیستم امنیتی خانگی طراحی کرم رباتیک برای کنترل سکته‌های مغزی

استفاده از اتوماسیون انبار

پنج روش برای استفاده از اتوماسیون انبار


استفاده از اتوماسیون انبار

استفاده از اتوماسیون انبار به طور پیوسته در انبارها و مراکز توزیع در سراسر جهان اجرا می شود. این پدیده جدید صنعت در حال بهینه سازی کارآیی در همه زمینه های عملیاتی است.
اما همه وظایف برای روبات ها مناسب نیست - بعضی از آنها به دلیل سادگی بهتر است به نیروی انسانی واگذار شوند. یافتن ترکیب عملیاتی مناسب از روباتیک و افراد موجود در انبار شما ، کلید موفقیت و ROI بهتر است.

بهترین راه های استفاده رباتیک و اتوماسیون در انبار :

1 - مدیریت موجودی :
خطاهای انسانی وجود دارند و همین خطاهای کوچک می تواند مشکلاتی را در یک انبار بوجود آورند. انجام کارهای تکراری و ورود دستی سبب ایجاد این مشکلات هستند. خطاهای مداوم منجر به از دست رفتن زمان اسکن بارکد یا ورود داده های ساخته شده اشنباه توسط انسان می شوند ، برای بهبود دقت و کارایی ، اتوماسیون این فرایندها را بسیار مفید میباشند.

انبارها معمولاً به یکی از دو نوع اسکن خودکار متکی هستند:
نوع 1: اسکنرهای لیزری مبتنی بر دوربین
نوع 2: فناوری اسکن مبتنی بر لیزر برای اسکن بارکد روی کیسه های قابل انعطاف یا هر بسته بندی با شکل عجیب و غریب مناسب است .

2 - بازرسی بصری با سرعت بالا :
بازرسی های قبل از حمل و نقل بخش مهمی از عملیات انبار است ، اما این عملیات زمان زیادی را می طلبد و گاه با خطای انسانی منتقل می شود. با خودکار کردن بخشی یا بخش هایی از روند بازرسی شما ، می تواند کیفیت حمل و نقل شما را بهبود بخشد و خطاها را کاهش دهد.

اتوماسیون انبار

3 - جمع کردن و پالت کردن
دو نوع روباتیک وجود دارد که بطور سنتی برای انباشت و پالت کردن در انبارها استفاده می شود: روبات های بازوی مفصل و ربات های خطی. هر دو گزینه ، گزینه های عالی برای هرگونه عملیات انبار است. اگر یک انبار تنظیم دما داشته باشید ، روبات های انباشته و کف سازی قادر به تحمل دمای شدید و طولانی تر بدون تحمل خستگی خواهند بود

4 - حمل و نقل :
کارگران در مراکز توزیع و کارخانجات تولیدی پس از تکمیل سفارشات ، بایستی تجهیزات مورد سفارش را به مکان مناسب خود منتقل کنند. AGV ، TU با سرعت بالا و AMR ها (روبات های مستقل ) با بهبود ایمنی کلی و کاهش خطرات کار حمل را انجام میدهند.

5 - انتخاب منطقه :
گزارش های تحقیقاتی ثابت کرده اند که کارگران در فعالیت های انبار ، گاه تا 20 کیلومتر در روز قدم می زنند. با انتخاب منطقه و استفاده از اتوماسیون انبار ، اکنون کارگران وظیفه نظارت بر یک فضای کاری کوچک را دارند و به رباتها اجازه می دهند وظیفه یکنواخت حمل مواد را به جلو و عقب انجام دهند.

هنگامی که کارگران فقط می توانند بر پردازش سفارشات متمرکز شوند ، بازده بهره وری از دو برابر به سه برابر در انبار مشاهده می شود.

بر چسب ها :

رباتیک و اتوماسیون در انبار

-

روباتیک

-
استفاده رباتیک
hint-underما و همکارانمان با هم‌آفرینیِ یک مجموعه‌ اقتصادی پویا در زمینه‌ ی تولید انواع تجهیزات صنعتی علاوه بر کسب جایگاه مناسب به عنوان تولیدکننده دستگاه های صنعتی برتر در ایران ، به حوزه‌ی صادرات نیز ورود کرده‌ایم که از آن جمله می‌توان به صادرات به بیش از 30 کشور آسیایی ، اروپایی و آفریقایی اشاره کرد. هدایت را با اتکاء به دانش و تلاش‌های جوانان ایرانی شکل دادیم و با بهره‌ مندی از روحیه‌ی کارآفرینی و با هدف پیشرفت صنعت ماشین سازی در کشور ، این کسب‌وکار را گسترش دادیم و بر پایه استراتژی توسعه در تلاشیم هر ساله بر تعداد و کیفیت دستگاههای تولیدی افزوده شود.