09155154977
منو
خروج
hedayat-logo

عناوین خبرها

تولید ماشین آلات صنعتی صنعت ماشین آلات ژاپن ثبات سیگنال مایکروویو خطوط فرآوری مواد غذایی مبدل حرارتی صنعتی توسعه هوش مصنوعی حافظه پیشرفته از مواد پیشرفته تأثیر طبیعت بر طراحی ترانزیستورهای نوری کامپیوتر کوانتومی خودرو های سریع در جهان خواندن ذهن توسط کامپیوتر نوع جدیدی از نور بزرگتر شدن زمین زندگی در مریخ انجام محاسبات توسط امواج مغناطیسی لوازم جانبی عکاسی جایگزینی عینک ها با گوشی های هوشمند روش جدید برای اندازه گیری گرانش ابررسانایی توریم حذف نویز پس زمینه در گپ های ویدیویی بهترین ویژگی های پنهان آیفون و آیپد تولید پلیمرهای قابل تجزیه شبکه بی سیم 5G ساخت برگ مصنوعی تولید کننده کربن خنثی هوش مصنوعی و آینده انسانها کشف ماده جدید جذب کننده دی اکسید کربن ساخت مغز سیلیکون فناوری نوین کشاورزی جایگزین مناسب برای تهویه هوا کار در عصر هوش مصنوعی سیستم ذخیره سازی و بازیابی خودکار استفاده از اتوماسیون انبار انقلاب صنعتی 4 آغاز فروش Galaxy Fold نگهداری صحیح ماشین آلات صنعتی نمایشگر micro led سونی بهترین سیستم امنیتی خانگی طراحی کرم رباتیک برای کنترل سکته‌های مغزی

سیستم ذخیره سازی و بازیابی خودکار

سیستم ذخیره سازی ASRS


سیستم ذخیره سازی و بازیابی خودکار

سیستم ذخیره سازی ASRS :
نوآوری ها و فن آوری های مدرن باعث تغییر و تحول در عملکرد کارخانه ها شده است. فرایندهای دستی فشرده کار باعث شده است تا سیستم های خودکار که بدون مداخله از انسان استفاده می شوند ،مورد استفاده قرار بگیرند . سیستم های اتوماسیون کنترل شده کامپیوتری سبب ارزشمند شدن کل زنجیره تولید میشوند، بنابراین نرم افزارهای مختلفی برای مدیریت آنها که منجر به تولید بیشتر در سرعت های بالاتر با هزینه های کمتر در یک کارخانه مدرن می شود.

سیستم ذخیره سازی و بازیابی خودکار ASRS یکی از اجزای اساسی یک انبار مدرن است. در اصل ، ASRS شامل قفسه های ذخیره سازی ، تجهیزات ذخیره سازی و بازیابی و سیستم مدیریت انبار (WMS) است که یک نرم افزار کاربردی است. سیستم ASRS با پیشروی از تجهیزات ذخیره سازی و بازیابی معمولی در AGV های انبار مانند ، برنامه ریزی شده است تا با توجه به ابعاد بار و سرعت تحویل برای یک نوع بار خاص ، فعالیت کند. ASRS اطلاعات مربوط به حرکت بار را به سیستم های مدیریت انبار ارسال می کند که داده ها را پردازش می کند و سیستم های کنترل خودکار انبار (WCS) را که مانور سایر تجهیزات انبار را پشت سر هم پردازش می کند ، ارسال می کند.

سیستم های انتقال مواد متداول شامل نیروی انسانی یا ماشین آلات کوچک برای جابجایی و ذخیره محصولات در انبار با استفاده از پالت هایی است که با استفاده از یک قفسه عمیق یک یا دو برابر ذخیره می شوند.
این روش بسیار خسته کننده است زیرا به مقدار زیادی از داده ها نیاز است تا به صورت دستی در مورد مکان و مقدار کالاهای ذخیره شده نگهداری شوند. برای حفظ سیستم حمل مواد متداول یک سرمایه گذاری بزرگ در منابع مورد نیاز است. همچنین به زمان زیادی نیاز دارد که منجر به کند شدن زنجیره فرآیند در انبار می شود.

مزایای استفاده از سیستم ASRS

- به فضای عملیاتی کوچک احتیاج دارد و یک سیستم بسیار متراکم است ، استفاده از فضای کف را به حداقل می رساند و ظرفیت و تراکم را به حداکثر می رساند.
- در کاهش هزینه کمک می کند زیرا تعداد قطعات و محصولات غیر ضروری موجودی را به حداقل می رساند
- درگیری نیروی کار در عملیات را کاهش می دهد ، در نتیجه هزینه کلی عملیاتی را کاهش و ایمنی را افزایش میدهد
- در مدل سازی و مدیریت نمایش منطقی امکانات ذخیره سازی فیزیکی کمک می کند یک پیوند یکپارچه را برای سفارش پردازش و مدیریت لجستیک به منظور انتخاب ، بسته بندی و حمل محصول در داخل یا خارج از تاسیسات امکان پذیر می کند

- داده هایی را در مورد حرکت بارها (ردیابی محل نگهداری کالاها ، تأمین کنندگان آنها از کجا و مدت زمان نگهداری آنها) برای تولید شرکت ها در مدیریت بهتر موجودی تولید می کند.
این کارآیی تولید کل مواد اولیه ، بسته بندی شده و همچنین محصولات نهایی را امکان پذیر می کند و در نتیجه با توجه به مزایای استفاده از سیستم ASRS احتمال شکست تولید از بین می برد.

بر چسب ها :

سیستم ASRS

-

انبار مدرن

-
سیستم های اتوماسیون کنترل شده
hint-underما و همکارانمان با هم‌آفرینیِ یک مجموعه‌ اقتصادی پویا در زمینه‌ ی تولید انواع تجهیزات صنعتی علاوه بر کسب جایگاه مناسب به عنوان تولیدکننده دستگاه های صنعتی برتر در ایران ، به حوزه‌ی صادرات نیز ورود کرده‌ایم که از آن جمله می‌توان به صادرات به بیش از 30 کشور آسیایی ، اروپایی و آفریقایی اشاره کرد. هدایت را با اتکاء به دانش و تلاش‌های جوانان ایرانی شکل دادیم و با بهره‌ مندی از روحیه‌ی کارآفرینی و با هدف پیشرفت صنعت ماشین سازی در کشور ، این کسب‌وکار را گسترش دادیم و بر پایه استراتژی توسعه در تلاشیم هر ساله بر تعداد و کیفیت دستگاههای تولیدی افزوده شود.