خرید ماشین آلات صنعتی محصولات :
دستگاه میوه خشک کن
گروه صنعتی هدایت با طراحی و ساخت جدیدترین و بروز ترین خشک کن ها در کشور توانسته توجه مخاطبان زیادی را به خود جلب نماید . دلیل این امر را میتوان در کیفیت بالای ماشین های ساخته شده در این مجموعه ی بزرگ دانست.
هدایت با استفاده از جدیدترین آموزه های صنعتی در دنیای مدرن امروز و با داشتن یک هدف بزرگ توانسته تمام نیازهای صنعت کاران و تولیدکنندگان مواد غذایی در زمینه

خرید میوه خشک کن

را برطرف نماید.
حال شاید برایتان سوال پیش آید !! که تفاوت های اصلی دستگاههای موجود در اینجا با سایر تولیدات شرکت های مشابه چیست ؟
جواب این سوال به چند مورد مهم برمیگردد که آنها را در زیر برایتان شرح میدهیم.
- قدرت بالا در خشک کردن همه نوع مواد
- توانایی بسیار بالا در خشک نمودن یکنواخت و با هم در سینی های بالا و پایین
- سیستم سیرکوله پیشرفته که پوشش گرما را در تمام کابین ایجاد مینماید
- استفاده از معتبرترین قطعات با برندهای وارداتی و داخلی
- تیم مهندسی با تجربه هدایت توانایی طراحی درایر به صورت سفارشی را دارا میباشند.

فروش دستگاه میوه خشک کن

با خدمات پس از فروش طولانی نیز از دیگر ویژگی های عالی در این مجموعه است که هر مشتری جهت اطمینان به خرید خود نیازمند آن می باشد.
ظرفیت دستگاه هزار و دویست کیلوگرم در هر بار میباشد و قابلیت استفاده در چندین شیفت کاری در یک روز را با توجه به نوع محصول داراست . تعداد سینی ها دویست و چهل عدد میباشد که با عنایت به سایز بزرگ آنها میتوان مواد زیادی در آن جای داد .
در این درایر با استفاده از لایه های ورق ضخیم موجب کاهش هدر رفت انرژی گرمایشی میشویم و همچنین بابکار بردن عایق حرارتی مناسب , هزینه های سوخت را به صورت چشمگیری کاهش داده ایم . بکار بردن چند فن ، سیستم گردش هوای پیشرفته را بوجود آورده که خشک کردن میوهها باکیفیت مناسب را در خروجی شاهد هستیم .
تنظیم رطوبت توسط تجهیزات رطوبت سنج صورت می پذیرد و با تنظیم آن میتوان درایرمان را در درصد رطوبت معین خاموش کنیم . استفاده از رطوبت سنج و قطعات برقی با کیفیت موجب کارایی بهتر دستگاه و همینطور سبب بالا بودن عمر آنها نیز می شود .
ما با استفاده از سیستم گردش هوای منظم و یکنواخت در کل فضای کابین میوه خشک کن موفق به تولید دستگاههای با کیفیت که همه ی محصولات داخل آن بصورت همزمان و بدون احتیاج به جابجایی سینیها خشک میشوند , شده ایم ، اینجاست که اکثر مشتریان ما به صراحت عنوان میکنند که تخصص هدایت طراحی و فروش دستگاه میوه خشک کن با بهترین کارایی ممکن میباشد.
در هنگام

فروش میوه خشک کن

تنظیم صحیح حرارت خشک کن به صورت دقیق با استفاده از ترموستات به مشتریان داده خواهد شد . تنظیم دما, باتوجه به محصولات متفاوت , فرق میکند.
سینی ها از جنس پلی اتیلن نسوز میباشد . در قسمت زیرین دستگاه , چهار چرخ تعبیه گردیده شده تا حرکت آن به راحتی انجام شود .از این ماشین میتوان در خانه ها ، کارگاههای صنعتی و کارخانجات کوچک و متوسط استفاده نمود .
فروش میوه خشک کن با قابلیت استفاده از انرژیهای مختلف از ابتکارهای بکار رفته در این درایرهاست . نوع سوخت آنها متغییر بوده و میتواند از گاز , برق و یا گازوئیل استفاده نمود . همچنین لازم به ذکر است که مقدار مصرف انرژی به میزان قابل توجهی پایین و بهینه شده می باشد .

قیمت دستگاه میوه خشک کن

ساخت شرکت هدایت با توجه به کارایی عالی آن بسیار مناسب هست.
نصب و راه اندازی بصورت رایگان بوسیله کارشناسان شرکت انجام میشود . تمامی تولیدات شرکت دارای 1 سال گارانتی و ده سال خدمات پس از فروش هستند که باعث آرامش خاطر مشتریان میگردد .
جهت دریافت مشاوره و خرید میوه خشک کن مناسب میتوانید با شماره های 09155154977 و 05136512561-3 تماس بگیرید و از

دانش متخصصان

خبره و با تجربه ی ما استفاده نمایید .
ما و همکارانمان با هم‌آفرینیِ یک مجموعه‌ اقتصادی پویا در زمینه‌ ی تولید، فروش خشک کن میوه و انواع تجهیزات صنعتی علاوه بر کسب جایگاه مناسب در ایران ، در سال‌های اخیر، به حوزه‌ی صادرات نیز ورود کرده‌ایم که از آن جمله می‌توان به صادرات به بیش از 30 کشور آسیایی ، اروپایی و آفریقایی اشاره کرد. هدایت را با اتکاء به دانش و تلاش‌های جوانان ایرانی شکل دادیم و با بهره‌ مندی از روحیه‌ی کارآفرینی و با هدف پیشرفت صنعت ماشین سازی در کشور ، این کسب‌وکار را گسترش دادیم و بر پایه استراتژی توسعه در تلاشیم هر ساله بر تعداد و کیفیت دستگاههای تولیدی افزوده شود.
اخبار
مقاله