09155154977
منو
خروج
hedayat-logo

دستگاه خشک کن استوانه ای دوار

خشک کن استوانه ای
این خشک کن ها بصورت استوانه ای ساخته میشوند و دوار میباشند و به

خشک کن روتاری

نیز معروف می باشند و موارد استفاده ی آنها خشک کردن انواع مواد شیمیایی و معدنی , کود های شیمیایی , مواد گرانولی و خمیری می باشد.
طرز کار این

دستگاه خشک کن دوار

به این صورت میباشد که مواد مورد نظر که بایستی خشک گردد از یک طرف وارد استوانه میشود و با حرکت دوار به سمت جلو هدایت میگردد و تا به انتهای مسیر کلیه مواد داخل

دستگاه خشک کن استوانه ای

خشک میگردد و رطوبت آن به میزان دلخواه تنظیم شده میگردد .
هوای گرمی که باعث خشک شدن مواد مورد نظر میگردد میتواند به صورت موافق و یا مخالف و به صورت مستقیم یا غیر مستقیم باشد . تمامی این موارد قابل تنظیم است . مواردی همچون رطوبت , دما , زمان و ... . در انتهای این

خشک کن دوار

یک نوع فیلتر خاص قرار داده شده تا مانع از منتشر شدن گرد و غبار گردد .مشتریان میتوانند جهت سفارش خشک کن استوانه ای مورد نظرشان محصولی که در نظر دارند خشک کنند را به همراه مشخصات آن به

کارشناسان هدایت

اعلام نمایند تا متخصصان ما بر اساس ویژگی های آن مواد , طراحی دستگاه مورد نظر را آغاز نمایند.
همچنین

ظرفیت دستگاه

نیز متناسب با نیاز مشتری طراحی و تولید میگردد . جنس بدنه این دستگاه خشک کن دوار با توجه به نوع محصول و درخواست مشتری قابل تغییر میباشد که از استیل و یا فولاد های کربنی ضد خورندگی استفاده میگردد.
نوع سوخت آن با توجه به انتخاب مشتری تعیین میگردد که میتوان از گاز , برق و یا گازوئیل استفاده نمود . همچنین لازم به ذکر است که میزان مصرف انرژی به میزان قابل توجه پایین و بهینه شده می باشد .
نصب و راه اندازی بصورت کاملا رایگان توسط کارشناسان شرکت انجام میشود . تمامی تولیدات شرکت دارای یکسال گارانتی و 10 سال خدمات پس از فروش میباشد که باعث آرامش خاطر مشتریان میگردد . جهت دریافت مشاوره و خرید دستگاه میوه خشک کن میتوانید با شماره های 09155154977 و 05136512561 الی 3 تماس بگیرید و از دانش متخصصان خبره و با تجربه ی ما استفاده نمایید .
hint-underما و همکارانمان با هم‌آفرینیِ یک مجموعه‌ اقتصادی پویا در زمینه‌ ی تولید انواع تجهیزات صنعتی علاوه بر کسب جایگاه مناسب به عنوان تولیدکننده دستگاه های صنعتی برتر در ایران ، به حوزه‌ی صادرات نیز ورود کرده‌ایم که از آن جمله می‌توان به صادرات به بیش از 30 کشور آسیایی ، اروپایی و آفریقایی اشاره کرد. هدایت را با اتکاء به دانش و تلاش‌های جوانان ایرانی شکل دادیم و با بهره‌ مندی از روحیه‌ی کارآفرینی و با هدف پیشرفت صنعت ماشین سازی در کشور ، این کسب‌وکار را گسترش دادیم و بر پایه استراتژی توسعه در تلاشیم هر ساله بر تعداد و کیفیت دستگاههای تولیدی افزوده شود.