09155154977
منو
خروج
hedayat-logo
مشاوره
مشاوره
شما برای خرید دستگاهی مناسب جهت شروع به کار خود نیازمند دریافت اطلاعات زیادی هستید . دانستن اینکه از چه دستگاهی باید استفاده کرد که علاوه بر کاهش هزینه و نیروی انسانی , مصرف سوخت کمتر , خدمات پس از فروش و گارانتی طولانی مدت و بهتری داشته باشد و بتوان محصولی با کیفیت , مطابق با آنچه مورد نیاز شماست تولید کرد بسیار هائز اهمیت است .

همانطور که در بالا تعدادی از موادر انتخاب صحیح دستگاه ذکر شد , پارامتر های زیادی جهت خرید یک دستگاه مناسب را باید بررسی نمود تا بتوان بهترین گزینه ممکن را برگزید .
گروه صنعتی هدایت , برای تولید ماشین آلات صنعتی خود , از بهترین و با کیفیت ترین مواد اولیه استفاده مینماید . و با توجه به سابقه ی بالا و درخشان در تولید انواع دستگاه خشک کن , توانایی تولید هر مدل از دستگاه های خشک کن و خطوط فراوری را مطابق با آنچه شما میخواهید دارا میباشد .
جهت دریافت اطلاعات دستگاه ها و رسیدن به جواب سوالاتی که در ذهن خود دارید , مشاورین و کارشناسان ما بصورت 24 ساعت در خدمت شما هستند .
جهت خرید و سفارش و دریافت مشاوره با شماره تلفن های 09155154977 و 05136512561-3 تماس حاصل فرمایید .
کارشناسان ما تمام مزایا و نقاط قوت و ضعف دستگاه های مختلف را برای شما بازگو خواهند کرد و شما را در انتخاب دستگاهی مناسب یاری خواهند رساند.

منتظر تماس و دیدار با شما هستیم ...
hint-underما و همکارانمان با هم‌آفرینیِ یک مجموعه‌ اقتصادی پویا در زمینه‌ ی تولید انواع تجهیزات صنعتی علاوه بر کسب جایگاه مناسب به عنوان تولیدکننده دستگاه های صنعتی برتر در ایران ، به حوزه‌ی صادرات نیز ورود کرده‌ایم که از آن جمله می‌توان به صادرات به بیش از 30 کشور آسیایی ، اروپایی و آفریقایی اشاره کرد. هدایت را با اتکاء به دانش و تلاش‌های جوانان ایرانی شکل دادیم و با بهره‌ مندی از روحیه‌ی کارآفرینی و با هدف پیشرفت صنعت ماشین سازی در کشور ، این کسب‌وکار را گسترش دادیم و بر پایه استراتژی توسعه در تلاشیم هر ساله بر تعداد و کیفیت دستگاههای تولیدی افزوده شود.