محصولات :
مشاوره :
شما برای خرید دستگاهی مناسب جهت شروع به کار خود نیازمند دریافت اطلاعات زیادی هستید . دانستن اینکه از چه دستگاهی باید استفاده کرد که علاوه بر کاهش هزینه و نیروی انسانی , مصرف سوخت کمتر , خدمات پس از فروش و گارانتی طولانی مدت و بهتری داشته باشد و بتوان محصولی با کیفیت , مطابق با آنچه مورد نیاز شماست تولید کرد بسیار هائز اهمیت است .

همانطور که در بالا تعدادی از موادر انتخاب صحیح دستگاه ذکر شد , پارامتر های زیادی جهت خرید یک دستگاه مناسب را باید بررسی نمود تا بتوان بهترین گزینه ممکن را برگزید .
گروه صنعتی هدایت , برای تولید ماشین آلات صنعتی خود , از بهترین و با کیفیت ترین مواد اولیه استفاده مینماید . و با توجه به سابقه ی بالا و درخشان در تولید انواع دستگاه خشک کن , توانایی تولید هر مدل از دستگاه های خشک کن و خطوط فراوری را مطابق با آنچه شما میخواهید دارا میباشد .
جهت دریافت اطلاعات دستگاه ها و رسیدن به جواب سوالاتی که در ذهن خود دارید , مشاورین و کارشناسان ما بصورت 24 ساعت در خدمت شما هستند .
جهت خرید و سفارش و دریافت مشاوره با شماره تلفن های 09155154977 و 05136512561-3 تماس حاصل فرمایید .
کارشناسان ما تمام مزایا و نقاط قوت و ضعف دستگاه های مختلف را برای شما بازگو خواهند کرد و شما را در انتخاب دستگاهی مناسب یاری خواهند رساند.

منتظر تماس و دیدار با شما هستیم ...
دستگاه خشک کن میوه خشک کن میوه دستگاه آسیاب
میوه خشک کن جداساز ساقه از برگ دستگاه میوه خشک کن
www.hedayatco.com ما و همکارانمان در گروه صنعتی هدایت با هم‌آفرینیِ یک مجموعه‌ اقتصادی پویا در زمینه‌ ی تولید انواع ماشین آلات صنعتی علاوه بر کسب جایگاه مناسب در ایران ، در سال‌های اخیر، به حوزه‌ی صادرات نیز ورود کرده‌ایم که از آن جمله می‌توان به صادرات به بیش از 30 کشور آسیایی ، اروپایی و آفریقایی اشاره کرد. گروه هدایت را با اتکاء به دانش و تلاش‌های جوانان ایرانی شکل دادیم و با بهره‌ مندی از روحیه‌ی کارآفرینی و با هدف پیشرفت صنعت ماشین سازی در کشور ، این کسب‌وکار را گسترش دادیم و بر پایه استراتژی توسعه در تلاشیم هر ساله بر تعداد و کیفیت دستگاههای تولیدی افزوده شود.
اخبار هدایت
مقالات هدایت
پذیرش انواع سفارشات ساخت خطوط تولید مواد غذایی فراوری شده
فروش دستگاه آسیاب با قدرت بی نظیر
طراحی ماشین آلات صنایع غذایی با ظرفیت دلخواه
تولید خط تولید میوه خشک و انواع دمنوش های گیاهی