09155154977
منو
خروج
hedayat-logo
دستگاه خشک کن خلا
خشک کن خلا
گروه صنعتی هدایت با بهره گیری از دانش متخصصان در طراحی جدیدترین خشک کن های روز دنیا توانسته

دستگاه خشک کن خلا

با کیفیت بسیار بالا را طراحی و تولید نماید.
به دلیل اینکه برای خشک کردن مواد حساس به گرما که توانایی تحمل گرمای بالا را دارا نمیباشند و احتمال اینکه خاصیت خودرا در دمای بالاتر از حد مجازشان از دست دهند کارشناسان هدایت برای حل این مشکل به طراحی خشک کن جدیدی اقدام کردند تا مشکل شرکت هایی که از مواد دارویی و یا حساس به گرما استفاده می نمایند حل شود .
سیستم

خشک کن خلا

به این صورت میباشد که با استفاده از این اصل فیزیکی که در فشار پایین تر از فشار اتمسفر یک ، دمای تبخیر آب کاهش می یابد ، طراحی و ساخته میشوند . کاربرد

دستگاه خشک کن تحت خلا

برای محصولاتی که حساسیت بالایی نسبت به دمای بالاتر از 30 درجه سلسیوس دارند میباشد .
این دستگاه علاوه بر مصرف برق نسبتا زیاد از قیمت نسبتا بالای هم برخوردار می باشد به همین دلیل برای موادی استفاده می شود که ارزش افزوده آنها بالا باشد در غیراین صورت برای استفاده تولید محصولات ارزان تر صرفه اقتصادی نخواهد داشت.
هزینه تمام شده محصول خشک بالا خواهد بود . استفاده از این

خشک کن خلاء

برای محصولاتی که به شکل منطقی و مقرون به صرفه می توانند توسط این خشک کن خشک شوند: زعفران ، بسیاری ا ز مواد دارویی ، برخی از گیاهان دارویی ، محصولات تولید شده توسط فرآیند های بیوتکنولوژیک و بعضی مواد شیمیایی را می توان نام برد و به همین دلیل به این نوع از خشک کن ها ،

خشک کن مواد دارویی

نیز گفته می شود.
نصب و راه اندازی بصورت کاملا رایگان توسط کارشناسان شرکت انجام میشود . تمامی تولیدات شرکت دارای یکسال گارانتی و 10 سال خدمات پس از فروش میباشد که باعث آرامش خاطر مشتریان میگردد .
جهت دریافت مشاوره و خرید

خشک کن تحت خلا

میتوانید با شماره های 09155154977 و 05136512561 الی 3 تماس بگیرید و از

دانش متخصصان

خبره و

با تجربه

ی ما استفاده نمایید .
hint-underما و همکارانمان با هم‌آفرینیِ یک مجموعه‌ اقتصادی پویا در زمینه‌ ی تولید انواع تجهیزات صنعتی علاوه بر کسب جایگاه مناسب به عنوان تولیدکننده دستگاه های صنعتی برتر در ایران ، به حوزه‌ی صادرات نیز ورود کرده‌ایم که از آن جمله می‌توان به صادرات به بیش از 30 کشور آسیایی ، اروپایی و آفریقایی اشاره کرد. هدایت را با اتکاء به دانش و تلاش‌های جوانان ایرانی شکل دادیم و با بهره‌ مندی از روحیه‌ی کارآفرینی و با هدف پیشرفت صنعت ماشین سازی در کشور ، این کسب‌وکار را گسترش دادیم و بر پایه استراتژی توسعه در تلاشیم هر ساله بر تعداد و کیفیت دستگاههای تولیدی افزوده شود.