کشف ماده جدید جذب کننده دی اکسید کربن محققان ماده جدیدی را تولید کرده اند که می تواند مولکول های دی اکسید کربن را به صورت انتخابی جذب کند و آنها را به طور مفید به محصولات ارگانیک مفید تبدیل کند - کشف ماده جدید جذب کننده دی اکسید کربن پیشرفتیست که ممکن است به جلوگیری از توسعه راه های انتشار گازهای گلخانه ای جهانی شود.
محققان ، از جمله دانشگاه کیوتو در ژاپن ، گفتند که این ماده جذب کننده دی اکسید کربن نسبت به مولکولهای دی اکسید کربن میل بالایی دارد و می تواند به سرعت و به طور مؤثر آن را به مواد ارگانیک مفیدی تبدیل کند.
این مطالعه ، که در مجله Nature Communications منتشر شده خاطرنشان کرده است که یک راه ممکن برای مقابله با دی اکسید کربن اضافی تولید شده که از سوختن سوخت های فسیلی ، گرفتن و تعقیب گاز گلخانه ای از جو است ولی با این حال ، محققان گفتند که روش های موجود برای انجام این کار بسیار پرانرژی هستند.
ساخت مغز سیلیکون سال 2012 ، دانشمند رایانه ، داردمندرا مودا از یک ابر رایانه قدرتمند برای شبیه سازی فعالیت بیش از 500 میلیارد نورون - حتی بیشتر از 85 میلیارد سلول عصبی در مغز انسان - استفاده کرد. این اوج تقریباً یک دهه کار بود ، زیرا مودا از شبیه سازی مغز جوندگان و گربه ها به چیزی در مقیاس انسان پیشرفت کرد.
این شبیه سازی منابع محاسباتی عظیمی را 1.5 میلیون پوند پردازنده و 1.5 پت (1.5 میلیون گیگابایت) حافظه مصرف کرده است و هنوز هم آهسته ، 1.500 برابر کندتر از محاسبات مغز بود. مودا تخمین می زند که برای اجرای آن در زمان واقعی بیولوژیکی به 12 گیگاوات انرژی نیاز است ، یعنی حدود شش برابر حداکثر ظرفیت خروجی سد هوور. "و با این حال ، این فقط کاریکاتور از آنچه مغز انجام می دهد ،" می گوید: مودا ، دانشمند اصلی محاسبات مغز در مرکز تحقیقات IBM آلمدن در شمال کالیفرنیا. این شبیه سازی به هیچ وجه به تکرار عملکرد مغز انسان نزدیک نشده است ، که از همان انرژی به عنوان لامپ 20 واتی استفاده می کند.
از اوایل دهه 2000 ، سخت افزارهای پیشرفته و پیشرفت در علوم آزمایشگاهی و نظری ، محققان را قادر ساخته اند تا مدلهای بزرگتر و دقیق تری از مغز بسازند. اما هرچه این شبیه سازی ها پیچیده تر شوند ، بیشتر در محدودیت های سخت افزاری رایانه ای معمول عمل می کنند ، همانطور که توسط مدل مودا نشان داده شده است. شبیه سازی مغز انسان مودا بر روی ابر رایانه Blue Gene / Q Sequoia ، لارنس Livermore National Lab ، که یک کنسول فوق العاده قدرتمند از سخت افزار رایانه های سنتی است ، انجام شده است: این کار با تراشه های رایانه ای معمولی به اندازه انگشت سیلیکونی حاوی میلیون ها ترانزیستور ساخته شده است. قوانینی که بر ساختار و عملکرد تراشه های رایانه ای حاکم است کاملاً متفاوت از مغز ماست.
اما این واقعیت که رایانه ها بسیار متفاوت از آنچه فکر می کنند فکر می کنند ، در واقع وظایفی مانند خرد کردن شماره ها را به آنها می دهد ، در حالی که باعث می شود آنها در سایر زمینه ها ، مانند درک گفتار انسان یا یادگیری از تجربه ، بطور قاطع ابتدایی شوند. اگر دانشمندان بخواهند مغزی را شبیه سازی کنند که می تواند با هوش انسان مطابقت داشته باشد ، چه رسد به اینکه آن را گرفتار نکنیم ، شاید آنها مجبور شوند از بلوک های ساخت بهتر - تراشه های رایانه ای با الهام از مغز ما شروع کنند.
فناوری نوین کشاورزی فناوری نوین کشاورزی :
عملیات کشاورزی که ماشینهای مدرن برای آنها استفاده می شود متنوع است. در سطح تولید محصولات زراعی ، عبارتند از:
- حمل و نقل
- ذخیره سازی
- پردازش پیش نمایش
- دست زدن به بقایای محصولات زراعی قبلی
- کاشت ، کاشت و پیوند پرورش
- خاکورزی اولیه و ثانویه خاک
- توزیع کود و کاربرد کود
- کنترل آفات
- برداشت
- زه کشی
- آبیاری
و ...
در گذشته ، حیوانات منبع اصلی انرژی در کشاورزی بودند. بعداً ، قدرت بخار اهمیت پیدا کرد. پس از جنگ جهانی اول تراکتورهای بنزینی متداول شدند و بعدا موتورهای دیزلی به دنبال آن رفتند. در کشورهای توسعه یافته ، تعداد کارگران مزرعه کمتر شد ، در حالی که به دلیل استفاده از ماشین آلات ، تولید مزرعه همچنان در حال افزایش است.
استفاده از ماشین آلات در کشاورزی و فناوری برای افزایش تولید و کیفیت بازده کشاورزی ، کشاورزی را متحول کرده است. در این نسل ، کشاورزانی که با استفاده از ابزارهای سنتی کشاورزی ، سلامتی و وقت خود را هدر می دهند. تراکتور که زمانی به عنوان یک نبوغ تکنولوژیکی در زمینه بخش کشاورزی بود ، اکنون خبری قدیمی است.
قدرت ماشین آلات مدرن مزرعه صنعت کشاورزی را به خوبی تغییر داده است. در زیر آخرین ابزارهایی که در دسترس کشاورزان و کاربردهای آنها است را نام میبریم .
جایگزین مناسب برای تهویه هوا یک فن آوری خنک کننده منفعل کم هزینه ساخته شده از یک فیلم پلیمری می تواند بدون نیاز به برق برای خنک کردن منفعلانه ساختمان ها در کلانشهرها استفاده شود و میتواند جایگزین مناسب برای تهویه هوا باشد .
سیستم های تهویه مطبوع مدرن مقادیر قابل توجهی انرژی را برای خنک کردن ساختمانها در طول روز مصرف می کنند و باعث تولید مقادیر قابل توجهی گازهای گلخانه ای می شوند که مسئول تغییرات آب و هوا هستند. به عنوان مثال ، تهویه مطبوع حدود 15 درصد از کل مصرف انرژی اولیه در ایالات متحده را تشکیل می دهد و در کشورهای بسیار داغ مانند عربستان سعودی می تواند تا 70 درصد باشد.
فن آوری هایی که از خنک کننده تابشی برای کنترل دمای ساختمان ها استفاده می کنند ، مانند فیلم های فوتونی چند لایه مسطح و فیلم های متامادی ترکیبی ، به دلیل عدم استفاده از برق ، توجه زیادی را به خود جلب می کنند. با این حال ، ساخت آنها پیچیده و پرهزینه است.
این فناوری جدید از طریق همکاری ، از جمله تبادل دانشجویی ، بین محققان آمریکایی و KAUST توسعه یافته است. به رهبری Qiaoqiang Gan و دانشجوی فارغ التحصیل لیو ژو از دانشگاه ایالتی نیویورک در بوفالو ، جیان وی لیانگ و همکارانش از آزمایشگاه فوتونیک بون اوی در KAUST با همکاری محققان دانشگاه ویسکانسین ، یک فناوری خنک کننده منفعل ساخته اند.
جیان وی توضیح می دهد: PDMS میزان جذب بسیار بالایی را در محدوده "پنجره جوی" زمین و میزان جذب کم در خورشیدی در طول موج مرئی خورشیدی نشان می دهد. "این ویژگی ها آن را به یک ماده ایده آل برای خنک کننده اشعه غیرفعال تبدیل می کنند که میتوانند جایگزین سیستم تهویه هوا مناسبی در آینده باشند ."
کار در عصر هوش مصنوعی همکاری انسان و ماشین با فرآیند هوش مصنوعی مجدداً تصور می شود و به انسانها اجازه می دهد بیشتر شبیه به انسان و کمتر شبیه به روبات ها عمل کنند.
در این عصر هوش مصنوعی (AI) ، شاهد تحولی در نحوه زندگی ، کار و تجارت هستیم. از روبات هایی که محیط ما و خانه های هوشمند را به اشتراک می گذارند تا زنجیره هایی که در زمان واقعی فکر می کنند و به آن عمل می کنند ، شرکت های آینده از AI استفاده می کنند تا با سرعت بیشتری نسبت به همیشه تجارت خود را توسعه و گسترش دهد.
در واقع ، این زمان تغییر است و تغییرات سریع اتفاق می افتد. کسانی که می توانند درک کنند که آینده شامل زندگی ، کار کردن ، همزیستی و همکاری با هوش مصنوعی است ، در سالهای آینده موفق خواهند شد. از طرف دیگر ، کسانی که از این واقعیت غفلت می ورزند که تحول تجارت در عصر دیجیتال به همکاری انسان و ماشین بستگی دارد ، ناگزیر از این امر عقب می مانند.
انسان و ماشین می توانند مکمل یکدیگر باشند که منجر به افزایش بهره وری می شود. طبق تحقیقات Accenture ، این همکاری تا سال 2022 می تواند 38 درصد درآمد را افزایش دهد . حداقل 61 درصد از رهبران مشاغل موافقند که تقاطع همکاری انسان و ماشین در جهت دستیابی به اولویت های استراتژیک خود سریعتر و مؤثرتر است.
همکاری انسان و ماشین برای سازمانها مهم است. داشتن ذهنیت مناسب برای هوش مصنوعی به معنای سهولت در مفهوم انسان + ماشین میباشد هوش مصنوعی در حال افزایش ارزش مهندسان و تولید کنندگان است.
سیستم ذخیره سازی و بازیابی خودکار سیستم ذخیره سازی ASRS :
نوآوری ها و فن آوری های مدرن باعث تغییر و تحول در عملکرد کارخانه ها شده است. فرایندهای دستی فشرده کار باعث شده است تا سیستم های خودکار که بدون مداخله از انسان استفاده می شوند ،مورد استفاده قرار بگیرند . سیستم های اتوماسیون کنترل شده کامپیوتری سبب ارزشمند شدن کل زنجیره تولید میشوند، بنابراین نرم افزارهای مختلفی برای مدیریت آنها که منجر به تولید بیشتر در سرعت های بالاتر با هزینه های کمتر در یک کارخانه مدرن می شود.
سیستم ذخیره سازی و بازیابی خودکار ASRS یکی از اجزای اساسی یک انبار مدرن است. در اصل ، ASRS شامل قفسه های ذخیره سازی ، تجهیزات ذخیره سازی و بازیابی و سیستم مدیریت انبار (WMS) است که یک نرم افزار کاربردی است. سیستم ASRS با پیشروی از تجهیزات ذخیره سازی و بازیابی معمولی در AGV های انبار مانند ، برنامه ریزی شده است تا با توجه به ابعاد بار و سرعت تحویل برای یک نوع بار خاص ، فعالیت کند. ASRS اطلاعات مربوط به حرکت بار را به سیستم های مدیریت انبار ارسال می کند که داده ها را پردازش می کند و سیستم های کنترل خودکار انبار (WCS) را که مانور سایر تجهیزات انبار را پشت سر هم پردازش می کند ، ارسال می کند.
سیستم های انتقال مواد متداول شامل نیروی انسانی یا ماشین آلات کوچک برای جابجایی و ذخیره محصولات در انبار با استفاده از پالت هایی است که با استفاده از یک قفسه عمیق یک یا دو برابر ذخیره می شوند.
این روش بسیار خسته کننده است زیرا به مقدار زیادی از داده ها نیاز است تا به صورت دستی در مورد مکان و مقدار کالاهای ذخیره شده نگهداری شوند. برای حفظ سیستم حمل مواد متداول یک سرمایه گذاری بزرگ در منابع مورد نیاز است. همچنین به زمان زیادی نیاز دارد که منجر به کند شدن زنجیره فرآیند در انبار می شود.
استفاده از اتوماسیون انبار استفاده از اتوماسیون انبار به طور پیوسته در انبارها و مراکز توزیع در سراسر جهان اجرا می شود. این پدیده جدید صنعت در حال بهینه سازی کارآیی در همه زمینه های عملیاتی است.
اما همه وظایف برای روبات ها مناسب نیست - بعضی از آنها به دلیل سادگی بهتر است به نیروی انسانی واگذار شوند. یافتن ترکیب عملیاتی مناسب از روباتیک و افراد موجود در انبار شما ، کلید موفقیت و ROI بهتر است.
بهترین راه های استفاده رباتیک و اتوماسیون در انبار :
1 - مدیریت موجودی :
خطاهای انسانی وجود دارند و همین خطاهای کوچک می تواند مشکلاتی را در یک انبار بوجود آورند. انجام کارهای تکراری و ورود دستی سبب ایجاد این مشکلات هستند. خطاهای مداوم منجر به از دست رفتن زمان اسکن بارکد یا ورود داده های ساخته شده اشنباه توسط انسان می شوند ، برای بهبود دقت و کارایی ، اتوماسیون این فرایندها را بسیار مفید میباشند.
انبارها معمولاً به یکی از دو نوع اسکن خودکار متکی هستند:
نوع 1: اسکنرهای لیزری مبتنی بر دوربین
نوع 2: فناوری اسکن مبتنی بر لیزر برای اسکن بارکد روی کیسه های قابل انعطاف یا هر بسته بندی با شکل عجیب و غریب مناسب است .
2 - بازرسی بصری با سرعت بالا :
بازرسی های قبل از حمل و نقل بخش مهمی از عملیات انبار است ، اما این عملیات زمان زیادی را می طلبد و گاه با خطای انسانی منتقل می شود. با خودکار کردن بخشی یا بخش هایی از روند بازرسی شما ، می تواند کیفیت حمل و نقل شما را بهبود بخشد و خطاها را کاهش دهد.
انقلاب صنعتی 4 با ورود جهان به مرحله جدید صنعتی که صنعت 4 است ، تولید هوشمند و ماشین آلات هوشمند بسیار مهم و حیاتی شده اند.
بنابراین چگونه صنعت تولید ماشین کشورمان می تواند با زمینه های نوظهور نوآوری ترکیب شود؟ چگونه می توان کارخانه هایی که از شیوه های سنتی تولید استفاده می کنند با صنعت 4.0 همراه شوند و خود را وارد عصر جدید تولید کنند؟
در مرحله اول ، باید بپرسیم ، " انقلاب صنعتی 4 " چیست؟ و صنعت ماشین سازی هوشمند چیست؟
به طور خلاصه ، این روش تولید و صنعت است که از IoT ، اینترنت و سیستم های فیزیکی سایبری استفاده می کند. این به معنی ماشین آلات ، زیرساخت ها ، تجهیزات و فناوری است که از طریق شبکه به صورت مستقل به هم متصل می شوند و ارتباط برقرار می کنند. در حال حاضر می توانیم ببینیم که محصولات متصل هوشمند چگونه رقابت را تغییر می دهند.
در عصر کارخانه هوشمند مقادیر زیادی داده ایجاد می شود ، از محاسبات ابری استفاده شده و از محاسبات شناختی نیز استفاده می شود. انسان ها و ماشین ها در زمان واقعی با یکدیگر در میان سیستم عامل ها ارتباط برقرار می کنند. با گسترش و پیشرفت این سیستمها ، شاهد استفاده بیشتر و بیشتر از فناوری هوش مصنوعی در این حوزه خواهیم بود.
به زودی ماشین آلات هوشمند قادر به حل مشکل ، عیب یابی ، برنامه ریزی و تولید با سرعت و کارایی خواهند بود که از انسان فراتر می رود.
آغاز فروش Galaxy Fold سرانجام مردم آمریكا می توانند محصول تازه وارد سامسونگ ، Galaxy Fold را خریداری نمایند. فروش Galaxy Fold در آمریکا توسط این غول الکترونیک از روز جمعه در دو مدل آغاز کرد
یک مدل برای شبکه AT&T و یک نوع قفل نشده البته نه روز پس از ورود تلفن تاشو به انگلستان و آلمان و سه هفته پس از راه اندازی آن در کره جنوبی .
نسخه AT&T در فروشگاه های "انتخاب" با قیمت 1980 دلار موجود است. فروشگاه های Best Buy و سامسونگ نیز نسخه قفل شده را دارند.
Galaxy Fold سامسونگ بر خلاف مدل های فروخته شده در اروپا و کره بر روی شبکه های 4G LTE اجرا می شود می توانند به شبکه های 5G فوق العاده سریع متصل شوند. آغاز فروش Galaxy Fold تنها در دو رنگ - نقره ای فضا و کیهان سیاه و سفید - در دسترس است، اما درخشش چشمگیر آن به درستی انجام شده است. سامسونگ در ابتدا از چهار رنگ Galaxy Fold رونمایی کرد ، از جمله مریخ سبز و آبی آسترو.
نگهداری صحیح ماشین آلات صنعتی نکات مهم در مورد نگهداری ماشین آلات صنعتی سنگین ، به ویژه تجهیزات معدنی ، صنعتی یا کشاورزی وجود دارد این دستگاه ها به نگهداری مداوم نیاز دارد تا آنها در شرایط کاری مناسبی قرار داشته باشند. در غیر اینصورت ، این تجهیزات به درستی کار نخواهند کرد و خرابی ها پرهزینه و عدم ایمنی نیز ایجاد میشود.
در اینجا پنج نکته برتر برای نگهداری صحیح ماشین آلات صنعتی آورده شده است:
1 - نحوه نگهداری و کار نمودن با دستگاه را به اپراتورها آموزش دهید:
بسیاری از انواع ماشین آلات بزرگ دارای چندین اپراتور هستند. یکی از بازرسی های مداوم در هر چک لیست باید نظارت بر عملکرد صحیح تجهیزات باشد.
ماشین آلات بزرگ باید به محض خرید بازرسی شوند. آموزش عمکرد و کار با آن معمولاً در آن مرحله انجام می شود . کارگران می آیند و می روند ، مهارت ها زنگ زده می شوند و عملکرد ضعیف منجر به خرابی می شود.
دفترچه راهنماي عملکرد مي تواند براي کارگران بسیار مفید باشد، آنها را می توان با زبانی ساده تر بازنویسی کرد. برای مرجع آسان می توانید یک دفترچه راهنما کوتاه در اختیار هر اپراتور قرار دهید. و می توانید مطمئن باشید که اپراتورها از جدیدترین نسخه هر کتابچه استفاده می کنند.
2 - روان کننده ها را به طور مکرر اضافه کرده و آزمایش کنید :
روان کننده ها اصطکاک اطراف هر قسمت متحرک را کاهش می دهد. برنامه ای برای نگهداری روغن کاری مناسب باعث افزایش عمر تجهیزات و قطعات بزرگ ماشین آلات می شود. روغن کاری یکی از اولین و مهمترین بررسی های تعمیر و نگهداری است. به دنبال نشانه هایی از روغن اضافی یا ایجاد گریس روی پیستون ها باشید. نشت اطراف مهر و موم های روغن را بررسی کنید.
حتما از روان کننده مناسب استفاده کنید. انواع خاص روغن و گریس برای هر مؤلفه وجود دارد. توصیه های تولید کننده را بررسی کنید. بررسی چربی ها روش خوبی برای تشخیص مشکلات ماشین آلات بزرگ و از نکات مهم در مورد نگهداری ماشین آلات است. کارشناسان ذرات موجود در روغن استفاده شده را تجزیه و تحلیل می کنند. وجود هرگونه آلاینده نشان می دهد که کدام قسمت ممکن است از ساییدگی یا خرابی رنج ببرد.
نمایشگر micro led سونی sony در این ماه شروع به ارائه نمایشگرهای مبتنی بر Micro LED معروف به نمایشگر micro led سونی پرداخته البته قیمت این نمایشگرهای زیبا و عظیم مبلغ قابل توجهی میباشد.
این محصولات فوق العاده قبلاً فقط به عنوان سیستم های نمایش مستقیم نمایش کریستال LED (با نام مستعار CLEDIS) شناخته می شدند و فقط برای تاسیسات تجاری در دسترس بودند.
تلویزیون Crystal LED سونی که به منظور ارائه تضاد برتر ، سطح روشنایی و زاویه دید ، طراحی شده اند تا جایگزین سینمای خانگی مجهز به پروژکتور شوند و در نسخه های 2K ، 4K ، 8K و 16K با ابعاد حداکثر 790 اینچ در دسترس خواهند بود.
سیستم های نمایشگر کریستال LED سونی به ماژول های Micro LED کم حاشیه تکیه می کنند که با استفاده از LED های کنترل شده به صورت جداگانه 0.003 میلی متر ساخته شده اند. ماژول ها دارای حداکثر روشنایی حداکثر 1000 نیت ، در حدود 1.000.000: نسبت کنتراست ، تا سرعت تازه سازی 120 هرتز و همچنین زاویه دید تقریباً 180 درجه هستند. طبق گفته سونی ، چنین نمایشگری می تواند 140٪ فضای رنگی sRGB یا حدود 100٪ از رنگ های DCI-P3 را پوشش دهد.
بهترین سیستم امنیتی خانگی بعد از گذشت یک دهه از طراحی و ایده پردازی در زمینه سیستم امنیتی خانگی ، این سیستم های امنیت در حال رشد و گسترش میباشند.
در کنار سیستم های نظارت حرفه ای که حدود ده ها سال است وجود دارد ، یک محصول ایمنی تازه ایجاد شده که از سیستم امنیتی مدرن ارزان قیمت میباشد که حتی می توانید خودتان آن را نصب کنید ، در کنار آن دوربین ها ، قفل های هوشمند و درب های ویدیویی وجود دارد که ایمنی قابل توجهی را بوجود می آورد.
مسلماً استفاده از این سیستم امنیتی مسئله بسیار مهمی است. در اینجا به بررسی بهترین سیستم امنیتی خانگی که تا به امروز آزمایش شده میپردازیم ، از جمله کیت های DIY که می توانید خودتان نصب کنید ، سیستم های حرفه ای نصب شده که ایمنی کل خانه شما را در بر دارند ، همچنین میتوانید وسایل مستقل مانند درب های ویدیویی نیز نصب کنید.
طراحی کرم رباتیک برای کنترل سکته‌های مغزی تعدادی از دانشمندان توانستند با طراحی کرم رباتیک که همانند یک تکه نخ بوده و میتواند با کنترل مغناطیسی در رگ‌های مغز انسان به حرکت درآید.
با توجه به بررسی های آنها به این نتیجه رسیده اند که میتوان از این کرم رباتیک برای تمیز کردن و پاکسازی انسدادها و گرفتگی‌های مغز که سبب ایجاد سکته و انواع نارسایی‌های مغزی می‌شود استفاده نمود.
مشاهده دیگر صفحات
1 2 3

عناوین خبرها

تولید ماشین آلات صنعتی صنعت ماشین آلات ژاپن ثبات سیگنال مایکروویو خطوط فرآوری مواد غذایی مبدل حرارتی صنعتی توسعه هوش مصنوعی حافظه پیشرفته از مواد پیشرفته تأثیر طبیعت بر طراحی ترانزیستورهای نوری کامپیوتر کوانتومی خودرو های سریع در جهان خواندن ذهن توسط کامپیوتر نوع جدیدی از نور بزرگتر شدن زمین زندگی در مریخ ابررسانایی توریم انجام محاسبات توسط امواج مغناطیسی لوازم جانبی عکاسی جایگزینی عینک ها با گوشی های هوشمند روش جدید برای اندازه گیری گرانش ابررسانایی توریم حذف نویز پس زمینه در گپ های ویدیویی بهترین ویژگی های پنهان آیفون و آیپد تولید پلیمرهای قابل تجزیه شبکه بی سیم 5G ساخت برگ مصنوعی تولید کننده کربن خنثی هوش مصنوعی و آینده انسانها کشف ماده جدید جذب کننده دی اکسید کربن ساخت مغز سیلیکون فناوری نوین کشاورزی جایگزین مناسب برای تهویه هوا کار در عصر هوش مصنوعی سیستم ذخیره سازی و بازیابی خودکار استفاده از اتوماسیون انبار انقلاب صنعتی 4 آغاز فروش Galaxy Fold نگهداری صحیح ماشین آلات صنعتی نمایشگر micro led سونی بهترین سیستم امنیتی خانگی طراحی کرم رباتیک برای کنترل سکته‌های مغزی
ما و همکارانمان با هم‌آفرینیِ یک مجموعه‌ اقتصادی پویا در زمینه‌ ی تولید انواع تجهیزات صنعتی علاوه بر کسب جایگاه مناسب به عنوان تولیدکننده دستگاه های صنعتی برتر در ایران ، به حوزه‌ی صادرات نیز ورود کرده‌ایم که از آن جمله می‌توان به صادرات به بیش از 30 کشور آسیایی ، اروپایی و آفریقایی اشاره کرد. هدایت را با اتکاء به دانش و تلاش‌های جوانان ایرانی شکل دادیم و با بهره‌ مندی از روحیه‌ی کارآفرینی و با هدف پیشرفت صنعت ماشین سازی در کشور ، این کسب‌وکار را گسترش دادیم و بر پایه استراتژی توسعه در تلاشیم هر ساله بر تعداد و کیفیت دستگاههای تولیدی افزوده شود.
اخبار
مقاله