تعمیر دستگاه میوه خشک کن

تعمیر دستگاه میوه خشک کن

گروه صنعتی هدایت بزرگترین و با سابقه ترین تولیدکننده دستگاه های خشک کن در ایران و خاورمیانه می باشد. طی سالیان اخیر فروش دستگاههای خشک کن توسط تولیدکنندگان بیشمار آن در کشور ، بسیار افزایش یافت و همین مورد سبب آن شد که در کشور نیاز به گروهی مجرب که آشنایی به سیستم های مختلف […]

فهرست مطالب

گروه صنعتی هدایت بزرگترین و با سابقه ترین تولیدکننده دستگاه های خشک کن در ایران و خاورمیانه می باشد.
طی سالیان اخیر فروش دستگاههای خشک کن توسط تولیدکنندگان بیشمار آن در کشور ، بسیار افزایش یافت و همین مورد سبب آن شد که در کشور نیاز به گروهی مجرب که آشنایی به سیستم های مختلف انواع خشکن صنعتی تا خانگی داشته باشند ، بسیار حس شد.
از همین رو ما در گروه بزرگ هدایت بر آن شدیم که با استفاده از تیم حرفه ای خود که در زمینه طراحی و تولید و تعمیرات انواع ماشین آلات جز برترین ها در ایران هستند ، به کمک خریداران دستگاه های خشکن برویم.

تعمیر خشک کن میوه


متاسفانه در بسیاری از شرکت های خشک کن سازی به دلیل عدم دانش کافی در زمینه طراحی ماشین آلات ، شاهد تولید درایرهای بی کیفیتی هستیم که کارایی آنها به صفر نزدیک بوده و در صورت کارا بودن ، نیازهای خریداران آنها را به طور کامل برطرف نمیکنند.
برای مثال اکثر ماشین های درایر موجود در بازار به طور کامل و همزمان قابلیت خشک کردن میوه ها و سبزیجات درون کابین دستگاه را ندارند که شاید جز مشکلات مهم در این تجهیزات به شمار میرود. ما در اینجا با باز طراحی و تغییرات مناسب در دستگاه ، باعث ایجاد عملکرد صحیح در آن سیستم میشویم.

میزان تغییراتی که در هنگام تعمیر دستگاه میوه خشک کن بایستی بوجود آید بستگی به سیستم طراحی شده آن ماشین صنعتی ، قطعات بکار رفته در آن و بسیاری از موارد دیگر دارد که در آن دستگاه بایستی رعایت شده باشد.
ما با ایجاد این تغییرات و رفع عیوب اصلی آن سیستم ناکارآمد ، سبب بوجود آمدن یک دستگاه با بهترین عملکرد ممکن میشویم و در حقیقت دستگاه و سرمایه ی از دست رفته ی شما را ، به شما بازمی گردانیم.

در هنگام 

تعمیرات میوه خشک کن

 و تغییر آن به یک سیستم کارآمد چه مواردی احتمال تغییر دارند؟

  • ۱- تعداد فن ها :
    یکی از مهم ترین نکات در طراحی یک میوه خشک کن تعداد فن ها با توجه به ابعاد دستگاه میباشد. در صورتی که این مورد به درستی انتخاب نگردد میتواند موجب عدم سیرکولاسیون صحیح در دستگاه شود. و در نهایت امر سبب همزمان خشک نشدن محصولات در درون دستگاه می شود.
  • ۲- جای گیری مناسب فن ها :
    اگر در دستگاه خشکن ، جای فنهای آن به درستی انتخاب نشود باز هم شاهد مشکلی که در بالا ذکر شد خواهیم بود و سیستم برای خشک کردن همزمان و صحیح میوه ها دچار مشکل است و در اینجا با تعمیر خشک کن میوه بایستی فن ها را در نقاط بهتری قرار داد.
  • ۳- بررسی وضعیت کوره و مشعل در دستگاه
  • ۴- بررسی سیستم های کنترلی دما و زمان در ماشین های درایر
  • ۵- بررسی اینکه در دستگاه از رطوبت سنج استفاده شده است یا خیر نیز میتواند بسیار نکته ی مهمی باشد .
  • ۶- توجه به عایق های حرارتی در درایرها میتواند امری بسیار اثربخش باشد . اگر حرارت بوجود آمده در دستگاه توسط خروج از کابین به دلیل عایق نامناسب بوجود آید علاوه بر بالا رفتن هزینه هایتان ، دستگاه در امر خشک کردن محصولتتان نیز دچار مشکل خواهد بود.

تمامی مواردی که در بالا ذکر شده توسط ما در گروه صنعتی هدایت مورد بررسی کامل قرار گرفته و با تعیین عیوب آن در جهت رفع صحیح آنها به صورتی که کمترین میزان هزینه را برای مالکینشان ایجاد نماید ، به تعمیر دستگاه میوه خشک کن میپردازیم.

قبل از ایجاد تغییر در دستگاه مشتری تمامی موارد به او پیشنهاد شده و در صورت موافقت او ، اقدام به اعمال تغییرات و 

بهبود سیستم عملکرد خشک کن

 میگردد.
حال اگر دستگاه خشک کن شما دارای عملکردمناسبی بوده و از خروجی آن و به طور کل سیستم عملکردی آن رضایت دارید و حال نیاز به تعمیرات قطعات دارد و یا به مشکل خاصی برخورده است میتوانید بر روی مجموعه ی هدایت حساب کنید.
همچنین مشتریان عزیزی که دستگاه های خود را از گروه هدایت خریداری نموده اند تا یک سال از گارانتی این تجهیزات استفاده مینمایند و بعد از آن نیز جهت تعمیرات میوه خشک کن خود و خدمات پس از فروش براحتی می توانند از خدمات این مجموعه ی بزرگ استفاده نمایند.

برای اینکه دستگاه ما توسط شرکت هدایت مورد بررسی قرار گیرد چکاری باید انجام دهیم؟
برای این کار ابتدا بایستی با کارشناسان ما تماس بگیرید و مشکلات دستگاه خود را بیان کنید . در این مرحله همکاران ما اطلاعات دستگاه ، تصاویر و.. را از شما دریافت میکنند. با بررسی تیم فنی بر روی آن ، زمان و هزینه ی مورد نظر برای تعمیر آن به شما اطلاع داده خواهد شد و در صورت تائید شما اینکار صورت خواهد پذیرفت.
برای دریافت مشاوره رایگان ، خرید ماشین آلات و یا ثبت اطلاعات دستگاه خود جهت تعمیرات با شماره های زیر تماس بگیرید.
۰۹۱۵۵۱۵۴۹۷۷ و ۰۵۱۳۶۵۱۲۵۶۱ الی ۳

امتیاز دهید

تلفن‌های تماس جهت کسب اطلاعات بیشتر:

اشتراک گذاری در

پرسش و پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

مشاوره تخصصی و رایگان محصولات هدایت

متخصصان ما در هدایت آماده راهنمایی شما هستند

kit-phone-3