درباره ما

گروه صنعتی
هدایت

گروه صنعتی هدایت پیشرو

همه ساله درصد قابل توجهی از محصولات کشاورزی و باغی تولید شده در کشور عزیزمان به دلیل عدم وجود سیستم فرآوری و تبدیل مناسب ، فاسد و ضایع میشوند. « خشک کردن » یکی از بهترین ، ساده ترین و منطقی ترین روشهائی است که به کمک آن میتوان ضایعات این محصولات ارزشمند را بشدت کاهش داد و از آنها محصولاتی با ارزش افزوده قابل توجه و بعضاً صادراتی تولید نمود . موضوع یاد شده نخستین انگیزه ایجاد و فعالیت « گروه صنعتی هدایت پیشرو » به عنوان یک واحد متخصص در « طراحی و ساخت انواع خشک کن های صنعتی » و نیز « خطوط فرآوری و صنایع تبدیلی » بود.

در ادامه ، خلاء وجود انواع « خشک کن‌های صنعتی مدرن » در صنایع مختلف ، به ویژه صنایع غذائی ، شیمیائی ، داروئی ، معدنی و سرامیک ، ما را بر آن داشت که تا حد ممکن این خلاء را با طراحی و ساخت کاملاً اصولی و مهندسی پوشش دهیم . و خوشبختانه به لطف پروردگار مهربان در این مسیر موفق بودیم . و امروز ، « گروه صنعتی هدایت » با بیش از ۲۰ سال تجربه مفید و ساخت و نصب ده ها خشک کن بزرگ صنعتی و تجهیز کامل کارخانجات متعدد ، در ردیف واحد های ممتاز صنعتی میهن عزیزمان قرار گرفته است .
در این مسیر ما همواره با نهایت تواضع و قائم به توانمندی های خود گام برداشته ایم . هیچ یک از سازه های ما کپی برداری نشده ، بلکه بنا به نیاز و خواست مشتریان و شرایط ویژه مواد و محصولات و نیز الزامات فنی و محدودیتهای فیزیکی موجود طراحی و ساخته شده ، و می شود .
کلیه ماشین آلات ما همراه با نصب و راه اندازی ، تولید آزمایشی ، آموزش فنی و کاربری ، نقشه های لازم فنی و کتابچه های راهنمای نگهداری و سرویس و نیز یک سال گارانتی ارائه می شوند . خط مشی مجموعه « صنعتی هدایت » ، ارائه بهترین خدمات به مشتریان و پیشرفت کیفی مداوم در تولیدات میباشد . امیدواریم خداوند مهربان ما را در این راه مورد حمایت و نصرت قرار دهد.

مقالات هدایت

مشاوره تخصصی و رایگان محصولات هدایت

متخصصان ما در هدایت آماده راهنمایی شما هستند

kit-phone-3