ما با استاندارد روز تولید می کنیم

دستگاه شستشوی سبزی

دستگاه شستشوی سبزی

فهرست

یکی از دستگاه هایی که در زمینه تولید محصولات فرآوری شده مورد استفاده زیادی دارد دستگاه شستشوی سبزی می باشد.به دلیل اینکه با شستن محصولات به صورت دستی نمیتوان محصولات را کاملا تمیز نمود و علاوه بر آن بسیار زمان بر هم می باشد ، نیاز به یک دستگاه جهت شستن سبزیجات بسیار ضروری می باشد.
گروه صنعتی هدایت با بهره گیری از ۲۰ سال تجربه و دانش فنی بالا متخصصان خود پیشرفته ترین و مدرن ترین خط شستشوی سبزی را طراحی و تولید نموده است. دستگاه شستشو سبزیجات علاوه بر شستشوی بسیار دقیق و کارآمد به آنزیم زدایی و از بین بردن گل و لای محصولات می پردازد تا سبزیجات داخل خود را به صورت کامل شستشو نماید.

عملکرد دستگاه به این صورت می باشد که سبزیجات از یک طرف وارد وان دستگاه شستشو میشود و محصول توسط فشار آب نسبتا زیاد و بخار شسته شده و کاملا تمیز و بدون هیچگونه آلودگی به طرف دیگر دستگاه سبزی شور هدایت می شوند و در مسیر آنزیم زدایی نیز می گردد.
ظرفیت این دستگاه شستن سبزی در هر ساعت حدود یک تن می باشد که شما می توانید با توجه به نیاز خود در ظرفیت بالاتر و یا پایین از آن را سفارش دهید.جنس بدنه از استیل ۳۰۴ می باشدکه زنگ نمی زندو از کیفیت بالایی برخوردار می باشد.از دستگاه شستشوی صنعتی سبزی می توان در شرکت های تولید سبزی خشک شده استفاده نمود .

همچنین شرکت های دیگری که از سبزی برای تولیدات خود استفاده می نمایند نیز کارایی بالایی دارد ، شرکت هایی نظیر تولید سبزی خشک و صیفیجات خشک ، تولید مواد غذایی آماده و رستوان ها و…. نیز می توانند در خط تولید خود از دستگاه شستشوی سبزی صنعتی استفاده نمایند.قیمت دستگاه شستشوی سبزی هدایت با توجه به کارایی عالی آن بسیار مناسب می باشد. در قسمت زیرین دستگاه چرخ تعبیه شده تا جابجایی آن به راحتی انجام شود . دستگاه را میتوان در کارگاه های تولیدی و کارخانجات استفاده نمود . همچنین لازم به ذکر است که میزان مصرف انرژی به میزان قابل توجه پایین و بهینه شده می باشد .

نصب و راه اندازی بصورت کاملا رایگان توسط کارشناسان شرکت انجام میشود . تمامی تولیدات شرکت دارای یکسال گارانتی و ۱۰ سال خدمات پس از فروش میباشد که باعث آرامش خاطر مشتریان میگردد . جهت دریافت مشاوره میتوانید با شماره های ۰۹۱۵۵۱۵۴۹۷۷ و ۰۵۱۳۶۵۱۲۵۶۱ الی ۳ تماس بگیرید و از دانش متخصصان خبره و با تجربه ی ما استفاده نمایید .

پرسش و پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*