ما با استاندارد روز تولید می کنیم

قیمت خشک کن میوه

قیمت خشک کن میوه

فهرست

گروه صنعتی هدایت اولین و برترین تولیدکننده دستگاه خشک کن میوه صنعتی و خانگی در ایران می باشدکه با بهره گیری از دانش متخصصین خود مدرن ترین ماشین آلات صنعتی را براساس جدیدترین استاندارد های روز دنیا طراحی و تولید نموده است.
ما در اینجا قصد داریم تحلیلی کلی در عوامل تعیین کننده قیمت خشک کن میوه داشته باشیم.

قیمت گذاری بر روی انواع خشک کن :
** قیمت میوه خشک کن صنعتی :
معیارها و عوامی بسیار زیادی در تعیین قیمت میوه خشک کن دخیل هستند که ما در اینجا سعی داریم که برای راهنمایی در جهت انتخاب صحیح مشتریان تمامی این عوامل را نام برده تا بتوانند بهترین دستگاه را با توجه قیمت انتخاب نمایند.
در بعضی مواقع تولیدکنندگان برای فروش بهتر ماشین آلات خود ، ظرفیت آنها را ، از ظرفیت واقعی دستگاه بالاتر عنوان می نمایند تا علاوه بر جلب رضایت مشتری در ابتدای قرارداد بتوانند فروش بیشتری را تجربه نمایند.
پس در ابتدای امر مشتریان بایستی ظرفیت واقعی دستگاه را با توجه به تعداد سینی و اندازه ی هر کدام از آنها بدست بیاورند تا متوجه اختلاف قیمت بعضی از شرکت هابا دیگر تولیدی ها شوند به صورت دقیق تر اینکه در بعضی مواقع ظرفیت های دروغین باعث میشود که مشتری دستگاه با ظرفیت پایین تر را با خشک کن با ظرفیت بالاتر که ظرفیت عنوان شده ی آن غیر واقعی است مقایسه نموده و بدون توجه به سایز و تعداد سینی های آن و به خاطر پایین تر بودن قیمت خشک کن آن تولیدی را انتخاب نموده و بعدا متوجه اشتباه بزرگی که مرتکب شده اند می شوند.

-از دیگر عواملی که بایستی به آن توجه نمود این است که بعضی از تولیدی ها قیمت خشک کن میوه را پایین تر اعلام می نمایند. در صورتی که در پایان کار و زمانی که دستگاه بدست شما رسید متوجه آت می شوید که این دستگاه فاقد یک سری از لوازم ضرورری آن می باشدکه شما بایستی آن را بعدا خودتان خریداری و نصب نمایید.که شما با جمع کل هزینه تان متوجه می شوید که چندین برابر برای نصب و جمع آوری قطعات آن هزینه نموده اید. از دیگر مواردی که باید به آن توجه نمود این مورد این است که قطعاتی که برروی دستگاه نصب می گردد در قیمت میوه خشک کن تاثیر زیادی دارد برای مثال استفاده از یک سنسور با برند معتبر با دقت و عمر بالا یا یک سنسور با درجه کیفیتی پایین در قیمت خشک کن میوه تاثیر به سزایی دارد که بایستی حتمابه آن توجه نمایید.

-جنس بدنه و عایق مصرفی خشک کن هم می تواند تفاوت قیمتی زیادی را موجب شود.

** قیمت خشک کن میوه خانگی :
در مواردی که انتخاب مشتری خشک کن خانگی می باشد بایستی به مواردی چون سوخت مصرفی دستگاه توجه نمایند.در بعضی از شهرها هزینه برق و یا گاز مناسب تر می باشدکه این هم دلیلی بر متفاوت بودن قیمت خشک کن خانگی می باشد. موارد زیر بایستی برای خرید دستگاه و بررسی قیمت خشک کن مورد توجه قرار گیرد :

  • ۱- ظرفیت واقعی (تعداد سینی و ابعاد آن)
  • ۲- کامل بودن دستگاه
  • ۳- کیفیت قطعات استفاده شده
  • ۴- جنس بدنه
     و عایق
  • ۵- نوع سوخت

همچنین در بعضی از موارد قیمت میوه خشک کن به دلیل مواردی چون گردان بودن سینی ها ، تمام اتوماتیک بودن آن ،نصب دوربین و نصب سیستم های کنترل کننده و … باعث بالا رفتن قیمت شود.
گروه هدایت با در نظر گرفتن رضایت مشتریان علاوه بر استفاده از قطعات با کیفیت بالا قیمت خشک کن های خود را بسیار مناسب اعلام می نمایدو جهت سفارش و یا دریافت اطلاعات بیشتر با شماره ۰۹۱۵۵۱۵۴۹۷۷ تماس بگیرید.

پرسش و پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*