ما با استاندارد روز تولید می کنیم

دستگاه خشک کن خلاء

دستگاه خشک کن خلاء

فهرست

گروه صنعتی هدایت با بهره گیری از دانش متخصصان در طراحی جدیدترین خشک کن های روز دنیا توانسته دستگاه خشک کن خلا با کیفیت بسیار بالا را طراحی و تولید نماید.
به دلیل اینکه برای خشک کردن مواد حساس به گرما که توانایی تحمل گرمای بالا را دارا نمیباشند و احتمال اینکه خاصیت خودرا در دمای بالاتر از حد مجازشان از دست دهند کارشناسان هدایت برای حل این مشکل به طراحی خشک کن جدیدی اقدام کردند تا مشکل شرکت هایی که از مواد دارویی و یا حساس به گرما استفاده می نمایند حل شود .
سیستم خشک کن خلا به این صورت میباشد که با استفاده از این اصل فیزیکی که در فشار پایین تر از فشار اتمسفر یک ، دمای تبخیر آب کاهش می یابد ، طراحی و ساخته میشوند . کاربرد دستگاه خشک کن تحت خلا

 برای محصولاتی که حساسیت بالایی نسبت به دمای بالاتر از ۳۰ درجه سلسیوس دارند میباشد .

این دستگاه علاوه بر مصرف برق نسبتا زیاد از قیمت نسبتا بالای هم برخوردار می باشد به همین دلیل برای موادی استفاده می شود که ارزش افزوده آنها بالا باشد در غیراین صورت برای استفاده تولید محصولات ارزان تر صرفه اقتصادی نخواهد داشت.
هزینه تمام شده محصول خشک بالا خواهد بود . استفاده از این خشک کن خلاء برای محصولاتی که به شکل منطقی و مقرون به صرفه می توانند توسط این خشک کن خشک شوند: زعفران ، بسیاری ا ز مواد دارویی ، برخی از گیاهان دارویی ، محصولات تولید شده توسط فرآیند های بیوتکنولوژیک و بعضی مواد شیمیایی را می توان نام برد و به همین دلیل به این نوع از خشک کن ها ، خشک کن مواد دارویی نیز گفته می شود.

نصب و راه اندازی بصورت کاملا رایگان توسط کارشناسان شرکت انجام میشود . تمامی تولیدات شرکت دارای یکسال گارانتی و ۱۰ سال خدمات پس از فروش میباشد که باعث آرامش خاطر مشتریان میگردد .
جهت دریافت مشاوره و خرید خشک کن تحت خلا میتوانید با شماره های ۰۹۱۵۵۱۵۴۹۷۷ و ۰۵۱۳۶۵۱۲۵۶۱ الی ۳ تماس بگیرید و از دانش متخصصان خبره و با تجربه ی ما استفاده نمایید .

پرسش و پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*