خشک کن غذای دام

خشک کن غذای دام

خشک کن غذای دام

فهرست

دستگاه های خشک کن کاربردهای وسیعی در خطوط تولید فرآوری انواع محصولات دارند.
میتوان گفت این ماشین آلات دارای این توانایی هستند که علاوه بر خشک نمودن انواع میوه و سبزیجات و تمامی صیفی جات ، مناسب خشک نمودن محصولات پروتئینی مانند گوشت و مرغ و ماهی و … هستند.
از این درایرها می توان به عنوان دستگاه خشک کن غذای دام استفاده نمود.
در بسیاری از مواقع مشتریان برای خشک کردن غذای دام های خود نیاز به یک دستگاه دارند که این عملیات را برایشان انجام دهد و برای سرعت بخشیدن به این امور و همچنین داشتن غذای دام با کیفیت بهتر نیاز به یک دستگاه خشک کن غذای دام دارند
لازم به ذکر می باشد که این دستگاه توانایی خشک کردن انواع مختلف محصولات غذایی و غیر غذایی را داراست. دستگاه مذکور قابلیت تنظیم دما را داشته و همچنین میتوان با مشخص کردن یک مدت زمان برای آن در زمان مقرر به خاموش کردن دستگاه اقدام نمود.

میزان رطوبت محصولات و رطوبت موجود در دستگاه مشخص و قابل تنظیم کردن میباشد.جنس بدنه از گالوانیزه بوده و بسیار مقاوم است . جهت تولید دما در دستگاه از یک مشعل با قدرت بالا استفاده میگردد که با توجه به نیاز مشتریان میتوان دستگاه را برقی و یا گازوئیلی نیز تولید نمود.

انواع مدل مختلف این تجهیزات به صورت ذیل است:
کابینتی – نواری – تونلی و…

خشک کن غذای دام با یکسال گارانتی و ده سال خدمات پس از فروش بوده همچنین شرکت هدایت جهت رضایتمندی مشتریان نصب و راه اندازی و آموزش را به صورت رایگان انجام میدهد.
جهت دریافت مشاوره درباره خشک کن میتوانید با شماره های ۰۹۱۵۵۱۵۴۹۷۷ و ۰۵۱۳۶۵۱۲۵۶۱-۳ تماس بگیرید و از دانش متخصصان با تجربه و خبره ما استفاده نمایید .

پرسش و پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*