ما با استاندارد روز تولید می کنیم

خط آماده سازی گیاهان دارویی

خط آماده سازی گیاهان دارویی

فهرست

گروه صنعتی هدایت با طراحی خطوط پیشرفته فرآوری محصولات توانسته نیازهای شرکت های تولیدی و کارخانجات در زمینه های گوناگون را برآورده می سازد.
یکی از خطوط طراحی شده خط آماده سازی گیاهان دارویی می باشد که از قسمت های زیادی تشکیل شده : وان شستشو گیاهان دارویی ، نوار سورت ،نوار بازبینی محصول و …این خط تولیدی ، گیاهان دارویی را به دقت شستشو می نماید و با آنزیم زدایی قوی محصولات را از هرگونه گل و لای و آلودگی و میکروب های مضر پاکسازی می می نماید.دارای نوار سورت می باشد و همچنین می توان محصول نهایی را توسط نوار بازبینی محصول به صورت دقیق بررسی نمود.

ظرفیت این دستگاه آماده سازی گیاهان دارویی بسیار بالا می باشد و میتوان در کارگاه های تولیدی و کارخانجات تولید گیاهان دارویی با ظرفیت های مختلف استفاده نمود .قسمت اعظم دستگاه از استیل ۳۰۴ ساخته شده که از کیفیت بالایی برخوردار میباشد و زنگ نمیزند.شرکت های تولید گیاهان دارویی با خرید این دستگاه علاوه بر سرعت بخشیدن به کار خود ، کیفیت تولیدات را نیز بالاتر می برند. همچنین لازم به ذکر است که میزان مصرف انرژی به میزان قابل توجه پایین و بهینه شده می باشد .

نصب و راه اندازی بصورت کاملا رایگان توسط کارشناسان شرکت انجام میشود . تمامی تولیدات شرکت دارای یکسال گارانتی و ۱۰ سال خدمات پس از فروش میباشد که باعث آرامش خاطر مشتریان میگردد . جهت دریافت مشاوره میتوانید با شماره های ۰۹۱۵۵۱۵۴۹۷۷ و ۰۵۱۳۶۵۱۲۵۶۱ الی ۳ تماس بگیرید و از دانش متخصصان خبره و با تجربه ی ما استفاده نمایید .

پرسش و پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*