ما با استاندارد روز تولید می کنیم

دستگاه آبگیر سبزی

دستگاه آبگیر سبزی

فهرست

شرکت صنعتی هدایت طراح و سازنده انواع ماشین آلات خطوط صنعتی فرآوری محصولات صنایع غذایی می باشد. یکی از دستگاه های ساخته شده توسط مهندسین شرکت ، دستگاه آبگیر سبزی میباشد.
این دستگاه یکی از ماشین آلات مورد استفاده در خط تولید سبزیجات فرآوری شده است.

این خط شامل :
دستگاه شستشوی میوه و سبزیجات – دستگاه آبگیر سبزیجات – خردکن سبزی – خشک کن و دستگاه بسته بندی و … میباشد.

اگر شما قصد دارید که خط کاملی از تولید سبزی خشک راه اندازی نمایید ، داشتن آبگیر سبزیجات بسیار مناسب بوده و هم در جهت تسریع کار و هم در جهت بالا بردن کیفیت محصول خروجی لازم به نظر می رسد.دستگاه آبگیر بعد از شستشوی سبزی مورد استفاده قرار میگیرد تا آب باقی مانده بر روی سبزیجات را کاملا خشک نماید تا روند خشک شدن سبزی داخل خشک کن کوتاه تر گردد و سبب افزایش کیفیت آن شود.
این دستگاه آبگیر سبزی با گردش محفظه خود با استفاده از نیروی گریز از مرکز آب محصول داخل خود را از آن جدا می نماید . اگر به دنبال دستگاهی با مصرف انرژی پایین و دقت و سرعت بالا در خشک کردن هستید این دستگاه را به شما پیشنهاد می دهیم
جنس بدنه داخلی آبگیر سبزی از استیل بوده و کاملا بهداشتی و مورد تایید وزارت بهداشت میباشد . در قسمت زیرین دستگاه , ۴ چرخ تعبیه شده تا جابجایی آن به راحتی انجام شود .از دستگاه آبگیر سبزیجات میتوان در منازل و تولیدی های کوچک و کارخانجات استفاده نمود .
برق مصرفی با توجه به سفارش مشتری میتوان سه فاز و یا تک فاز انتخاب نمود . میزان مصرف انرژی به میزان قابل توجه پایین و بهینه شده می باشد . قیمت دستگاه آبگیر سبزیجات هدایت با توجه به کارایی عالی آن بسیار مناسب می باشد.

نصب و راه اندازی بصورت کاملا رایگان توسط کارشناسان شرکت انجام میشود . تمامی تولیدات شرکت دارای یکسال گارانتی و ۱۰ سال خدمات پس از فروش میباشد که باعث آرامش خاطر مشتریان میگردد .
جهت دریافت مشاوره و خرید آبگیر سبزی میتوانید با شماره های ۰۹۱۵۵۱۵۴۹۷۷ و ۰۵۱۳۶۵۱۲۵۶۱ الی ۳ تماس بگیرید و از دانش متخصصان خبره و با تجربه ی ما استفاده نمایید .

پرسش و پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*